معرفی و ویژگیها
سامانه فرم ساز شرکت تعاونی خدمات فرهنگی هنری آموزشی میثاق مراغه نرم افزاری توانمند جهت ساخت و مدیریت فرم های مورد نیاز است. کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت می‌توانند از تمامی امکانات سامانه جهت استفده ازانواع فرم ها و در کاربران وشما دوست گرامی و سایر قابلیتهای ارائه شده آن بهرمند گردند.

سامانه فرم ساز آنلاین

سامانه فرم ساز آنلاین اولین سرویس مانخواهد بود. شما در این سامانه به آسانی می توانید با هماهنگی ما فرم مدنظر خود راساخته و در پایان آن را در سایت یا وبلاگ تان منتشر کنید. این سرویس برای افرادی مناسب است که می خواهند به سرعت و به دور از دغدغه های فنی و هزینه های هنگفت فرم ساده و پیشرفته خودرا طراحی  کرد و بلافاصله از آن استفاده نمود.

بعضی از امکانات :

 • طراحی فرم های دو ستونه و با ساختار و طرح های مورد علاقه و دلخواه

۱- قابلیت ایجاد هر نوع فیلد بدون محدودیت (متن کوتاه , متن بلند , عددی , چندگزینه ای , تاریخ , آدرس وب , و …)
 ۲- قابلیت تعریف فیلتر بر روی فیلد ( موجود میباشد)
 ۳- پشتیبانی از تاریخ روز میلادی
 ۴- امکان اتصال مستقیم به درگاه بانکی و پرداخت وجه توسط کاربر
 ۵- ارائه کدپیگیری به کاربر
 ۶- قابلیت دریافت خروجی از اطلاعات و مشاهده آن در اکسل

آسانترین روش طراحی فرم

شما می توانید هر گونه فرم اینترنتی ساده و یا پیچیده را بدون نیاز به کمترین دانش فنی و در کمترین زمان با هماهنگی کارشناسان شرکت تعاونی خدمات فرهنگی میثاق مراغه بسازید و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا کار با بانکهای اطلاعاتی آن را بر روی وب برای عموم کاربران سایت خودتان قرار دهید.
کلیه اطلاعات ارسال شده در فرمها علاوه بر ذخیره سازی در بانک اطلاعاتی سایت و ارائه گزارش آنلاین در پنل مدیریتی خودتان با نام کاربری و رمز عبور در اختیار شما قرار داده میشود.
امنیت فرم و ارزیابی داده ها
شما می توانید برای به حداقل رساندن خطا در تکمیل فیلدهای فرم توسط کاربر بر روی فیلدهای فرم شرط ها ویا توضیحاتی پیشنهاد دهید وما آنها را  اعمال میکنیم. همچنین برای هر فرم یک کد امنیتی به صورت اتوماتیک توسط سیستم قرار داده می شود.

امکان ویرایش قالب فرم ها
برای فرم ها با سلیقه خودتان توضیحات مناسب اضافه مینماییم  ودر اختیار شما قرار میدهیم.
تولید کد فرم برای سایت یا وبلاگ
سیستم به طور خودکار به شما کدهای HTML و یا JavaScript مورد نیاز را جهت قرار دادن فرم در سایت یا وبلاگ ارائه می دهد.

مدیریت فرمهای ایجاد شده
کلیه فرم های طراحی شده شما به همراه اطلاعات ارسال شده به آنها در سایت نگهداری می شوند و شما می توانید با انتخاب هر فرم، و یا داده های ارسالی آنرا مشاهده، و یا حذف کنید.
گزارش داده های ارسالی
کلیه اطلاعات فرمها در بانک اطلاعاتی ذخیره می شود و شما می توانید در پنل مدیریت خودتان کلیه اطلاعات رسیده را مشاهده کنید!

ارسال پیام به پشتیبانی

اگر برای اولین بار است که وارد این سایت شده اید و به دنبال یک فرم ساز متناسب با نیاز خود می گردید اما باز فرم ساز های فوق پاسخ گوی نیاز شما نبود لطفا نیاز خود را از طریق این بخش برای ما ارسال کنید.

همین الان ودر کمتراز ۵دقیقه !!

اولین فرم تحت وب خودرا بدون نیاز به هیچ دانش فنی دراختیار شما عزیزان میگذاریم

 • مبتنی بر تکنولوژی NET.
 • نصب آسان
 • مدیریت متمرکز کاربران زیر مجموعه
 • سرعت تضمین شده
 • سازگار با سیستم های نرم افزاری موجود سازمان شما
 • بدون نیاز به اجاره فضا و دامنه
 • بدون نیاز به دانش برنامه نویسی
 • بی نیاز از پایگاه داده
 • امنیت سلسله مراتبی
 • انعطاف ۱۰۰% در طراحی
 • قابلیت افزودن برنامه های سفارشی
 • همخوانی با انواع پست های الکترونیکی
 • چند زبانه (فارسی-انگلیسی-عربی)
 

قوانین و مقررات

 ۱- فرم ساز هوشمند تابع قوانین کشور است و همه ی کاربران موظف به رعایت این قوانین هستند.

 ۲- مسئولیت و تبعات هرگونه عملیات درون سامانه  به صورت کامل بر عهده ی کاربر استفاده کننده بوده و هیچ مسئولیتی متوجه سرویس دهنده در قبال استفاده نادرست از امکانات ارائه شده نمی باشد.

۳ –  مدیریت سامانه با ایجاد تدابیر امنیتی و مانیترینگ قصد دارد از هرگونه سوء استفاده در سامانه جلوگیری نماید. هرچند هیچ گونه مسئولیتی را در صورت اخلال  و یا افشا توسط افراد ثالث نمی پذیرد.

 ۴  –  تمامی کاربران موظف به همکاری با پشتیبانی سامانه بوده و در صورت درخواست تیم پشتیبانی موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود (کارت ملی و  ..) هستند.

 ۵ –  مدیریت سامانه با مشاهده  هرگونه تخلف از سوی کاربر خدمات خود را به صورت یک طرفه بدون اطلاع قبلی قطع می نماید. در این صورت کاربر حق هیچ اعتراضی نداشته و در صورتی که بابت پلن خود وجهی را پرداخت نموده قیمت زمان باقی مانده  عودت نخواهد شد.

 ۶ –  هیچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد. 

 ۷- مدیریت سامانه در هر زمانی میتواند قوانین را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. بنابراین نیاز است هر چند وقت یکبار این قسمت را مطالعه فرمایید.

شرکت تعاونی خدمات فرهنگی آموزشی میثاق  مراغه